gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start Aktualności
Zapraszamy na warsztat 1-3.03.19.
KOCHAJ RODZICÓW I ŻYJ


Nie ma idealnych rodzin i idealnych rodziców. Niekiedy jednak relacje z rodzicami bywają tak trudne, że zamiast wspierać wyczerpują. Powodują przy tym ogromne cierpienie emocjonalne i duchowe.

Zapraszam na weekendowe spotkanie dla osób dorosłych, którzy w swoim życiu zauważają trudności w podążaniu samodzielnie obrana drogą bez poczucia winy wobec rodziców, albo walki z nimi lub ich odrzucenia.
Spotkanie o charakterze warsztatowo-wykładowym pozwala spojrzeć z punktu widzenia dorosłego zarówno na dom rodzinny, jak i na aktualne relacje z rodzicami. Można będzie sprawdzić jaki wpływ na dorosłe życie mają rodzinne, niepisane przekazy, uświadomić sobie ukryte oczekiwania do własnych rodziców, odróżnić w sobie część dziecięcą i dorosłą a w końcu przećwiczyć trudne komunikaty w ramach uczenia się zdrowej (więc wynikającej z miłości) asertywności. Przyjrzymy się również tematowi prawdziwego i fałszywego przebaczenia.
Celem zajęć jest doprowadzenie do świadomego i odpowiedzialnego przyjęcia własnej drogi życia, które nie neguje treści przykazania czwartego dotyczącego nakazu czczenia matki i ojca.

TERMIN: 1-3.03. 2019, piatek 19-21, sobota 9-19, niedziela 9-15
CENA: 250 zł
MIEJSCE: Gdańsk, Ośrodek Rozwoju Osobistego SPCh
Al. Grunwaldzka 12 Gdańsk

ZAPISY I INFORMACJE:

Prowadząca:Psychoterapeuta Agata Rusak