gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start Aktualności
Zmiany w SPCH O/Gdańsk

Okoliczności związane z utratą naszych lokali w Gdańsku Wrzeszczu i Gdyni sprawiły, że zmieniła się forma naszej pracy ale dalej istniejemy i pracujemy. I to jest dobra wiadomość.

Spotkania odpłatne odbywają się w prywatnych gabinetach psychoterapeutów w różnych dzielnicach Gdańska, Gdyni, także w Rumii, Wejherowie.

Jeśli potrzebujesz pomocy i szukasz kontaktu do psychologa lub psychoterapeuty dla którego wartości chrześcijańskie są ważne to prosimy o kontakt na nasz nr telefonu: 532 898 355.

Twój telefon nie zostanie bez odpowiedzi - udzielimy informacji w możliwym dla nas terminie. Podamy kontakt do osoby z naszego stowarzyszenia, z którą już indywidualnie Państwo się umawiacie na konsultacje. Każdy z nas pracuje wg indywidualnych stawek, w różnym nurcie psychoterapeutycznym i w różnych miejscach Trójmiasta.

WAŻNA INFORMACJA – OD STYCZNIA 2023 ROKU SPCH/O GDAŃSK MA NOWY NR KONTA BANKOWEGO: BANK MILLENNIUM 03 1160 2202 0000 0005 5522 1863

Jeśli jesteś członkiem SPCH to jest to konto, aby wpłacać tam nasze składki;

Jeśli jesteś darczyńcą, który chce wesprzeć działalność naszego stowarzyszenia to też jest to dobro konto.

Nie wpłacamy tutaj opłat za wizytę u wybranego terapeuty.

Stowarzyszenie jest zaangażowane w Międzynarodowy Tydzień Małżeństw – już wkrótce szukaj informacji i wydarzenia na FB i na naszej stronie. Termin wydarzenia 07-14 luty 2023 r. Miejsce – Trójmiasto, Jastarnia.


Zapraszamy