gototopgototop

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start Archiwum

Weekendowy, pogłębiony TRENING ASERTYWNOŚCI, teraz w niższej cenie!

Asertywność to sztuka wyrażania naszych uczuć, myśli i życzeń oraz dbania o przestrzeganie należnych nam praw – bez naruszania praw innych osób. Asertywność to umiejętność, której można się nauczyć, a nie cecha osobowości, z którą niektórzy się rodzą. Asertywność jest złotym środkiem, pomiędzy dwoma pozostałymi postawami, które przyjmujemy w kontaktach z innymi ludźmi: postawą agresywną i uległą.

Pogłębiony trening to coś więcej niż same techniki, tu przyjrzysz się swoim granicom, dowiesz się jak je uzdrowić i poczujesz wolność w relacjach z innymi ludźmi.

Zagadnienia poruszane na zajęciach to:

- swobodne wypowiadanie swoich opinii i przekonań
- mówienie „nie” i „tak” bez poczucia winy
- umiejętne reagowanie na krytykę i atak
- umiejętność przyjmowania pochwał i krytyki
- wyrażanie uczuć pozytywnych i negatywnych
- obrona swoich praw i rozpoznanie własnych granic

Zajęcia są prowadzone metodami interaktywnymi w małej, 10-osobowej grupie. Jest to okazja do nabycia umiejętności oraz wiedzy umożliwiających trwałą poprawę jakości życia. Skuteczność zajęć wynika ze stosowanych metod oraz dużej liczby godzin treningu (całość obejmuje łącznie 2 dni). Możliwość dodatkowego spotkania w odstępie 2-3 tygodni po zakonczeniu warsztatów pozwala na wdrożenie w życie zdobytych umiejętności i omówieniu postępów lub trudności.

TERMIN: Całość treningu:9-10.02.2013 (weekend) w godz 10:00 – 17:00
Dla osób chętnych przewidziana jest także możliwość utrwalenia efektów warsztatów poprzez dodatkowe spotkanie podsumowujące (w odstępie 2-3 tygodni od zakończenia warsztatów - dokładny termin zostanie ustalony z uczestnikami )

ODBIORCY: osoby dorosłe i nastolatki, grupa 10 - osobowa
MIEJSCE: Centrum Pomocy Psychologicznej w Gdyni, http//www.spchgdansk.pl

CENA: 250 zł (za całość treningu), płatne gotówką na pierwszym spotkaniu (lub przelewem przed pierwszym spotkaniem). W przypadku płatności gotówką, wymagana jest zaliczka w wysokosci 100 zł, wpłacona na konto (nr podany po zgłoszeniu checi uczestnictwa). W cenie także materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe.

OFERTA PROMOCYJNA:

20% rabatu dla każdego jeśli zapiszesz 2 osoby (siebie +1 uczestnika)
Cena po rabacie: 200 zl
30% rabatu dla każdego jeśli zapiszesz 3 osoby (siebie +2 uczestników)
Cena po rabacie: 175 zł

PROWADZĄCA: Sylwia Hofman - psycholog, licencjonowany doradca zawodowy oraz trener rozwoju osobistego. W ramach doświadczeń trenerskich prowadziła treningi i szkolenia dla stowarzyszeń, firm oraz klientów indywidualnych z zakresu efektywnej komunikacji, asertywności, zarzadzania czasem, kompetencji psychologicznych w obsłudze klienta oraz zarządzania stresem (więcej informacji na www.sylwiahofman.pl).

ZAPISY:do dnia 06.02.2013 (włącznie) pod nr tel.: 502 829 990 lub email:
Obowiązuje kolejność zapisów, ilośc miejsc ograniczona!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!