gototopgototop

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start Archiwum

19.01.2013 - druga edycja warsztatów ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ

ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ
warsztaty rozwoju osobistego

poznaj swoje zasoby w oparciu o światowej sławy teorię MBTI i dowiedz się jak możesz je wykorzystać w życiu osobistym i zawodowym


DLA KOGO?

Każdy z nas ma unikalny zestaw cech i umiejętności, które decydują o naszym osobistym potencjale. Częściej jednak skupiamy się na naszych brakach i ograniczeniach, które sprawiają, że myślimy o sobie źle. Warsztaty są zaprojektowane z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby się dowiedzieć więcej na temat pozytywnych i mocnych stron swojej osobowości.

Jak w takim razie odkryć co jest naszą mocną stroną i jak zastosować tą wiedzę w życiu? Teoria MBTI (Myers – Briggs Type Indicator) jest stosowana od kilkudziesięciu lat na całym świecie jako jedno z narzędzi do odkrywania osobistego potencjału. Dzięki jej zastosowaniu tysiące osób zrozumiały na czym polega ich typ osobowości, a także lepiej rozumieją odmienność innych ludzi. Zastosowanie wyników teorii jest bardzo szerokie: od poradnictwa zawodowego, poprzez szkolnictwo, zarządzanie ludźmi, aż po bliskie relacje.


W PROGRAMIE WARSZTATÓW:

#1 Wprowadzenie do teorii MBTI
#2 Kim jestem? Diagnoza typu osobowości.
#3 Mój potencjał. Mocne strony osobowości.
#4 Co z tym zrobić? Zastosowanie w życiu osobistym i zawodowym.


Po udziale w warsztatach będziesz rozumieć:

  • dlaczego w pewnych dziedzinach radzisz sobie świetnie, a w innych się gubisz
  • jakie są twoje unikalne zalety i co wyróżnia twój typ spośród innych
  • w jaki sposób różnice w typie osobowości mogą pomagać lub przeszkadzać w relacjach z innymi (osobistych i zawodowych)

 


TERMIN: 19.01.2013 , w godz. 10:00 – 17:00
ODBIORCY: młodzież i osoby dorosłe, grupa max 10 – osobowa
MIEJSCE: Centrum Pomocy Psychologicznej w Gdyni, http//www.spchgdansk.pl

CENA: 120 zł (za całość treningu), płatne przelewem przed pierwszym spotkaniem.

Istnieje możliwość płatności gotówką części opłaty, natomiast w tym przypadku wymagana jest zaliczka w wysokości 60 zł, wpłacona na konto (nr podany po zgłoszeniu chęci uczestnictwa). W cenie także materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe.
UWAGA: rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zaliczki lub pełnej kwoty na konto.

PROWADZĄCA: Sylwia Hofman - psycholog, licencjonowany doradca zawodowy oraz trener rozwoju osobistego. W ramach doświadczeń trenerskich prowadzi treningi i szkolenia dla stowarzyszeń, firm oraz klientów indywidualnych z zakresu efektywnej komunikacji, asertywności, zarządzania czasem, kompetencji psychologicznych w obsłudze klienta oraz zarządzania stresem (więcej informacji na www.sylwiahofman.pl).

ZAPISY:pod nr tel.: 502 829 990 lub email: