gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start Artykuły Psychologia Marek Olejniczak ORO

Marek Olejniczak ORO

Dr Marek Olejniczak
Coach (pracujący według standardu ICF), filozof, etyk – absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, od wielu lat związany z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym; zafascynowany pracą z drugim człowiekiem i możliwością pomagania mu w osobistym rozwoju. Członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich oraz Pomorskiego Towarzystwa Filozoficzno-Teologicznego, Polskiego Towarzystwa Bioetycznego i Polskiego Towarzystwa Etycznego.
Specjalizuje się w coachingu holistycznym, który opiera się na przekonaniu, że życie ludzkie jest systemem naczyń połączonych i nie da się tak do końca oddzielić pracy zawodowej lub relacji z innymi ludźmi od życia wewnętrznego danej osoby. Dlatego w coachingu holistycznym przyjmuje się, że coaching to zawsze po prostu coaching, a nawet jeśli mówi się często o różnych jego rodzajach w odniesieniu np. do pracy zawodowej (jak business coaching, executive coaching czy coaching kariery), koniec końców i tak konieczne okazuje się przyzwolenie w procesie rozwoju na dotknięcie spraw związanych z rozwojem osobistym czy lepszymi relacjami z innymi ludźmi.

https://dobrycoach.pl/coach/marek-olejniczak
https://www.facebook.com/imago.olejniczak/
e-mail:
Tel.: 880 143 331