gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start O nas Charakterystyki zawodowe Katarzyna Nowicka - CPP

Katarzyna Nowicka - CPP

nowicka

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą integratywnym, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studium Psychoterapii Integratywnej SPCh w Warszawie.

Ukończyłam również Kurs Terapii Par i Małżeństw w podejściu systemowym oraz Kurs terapii poznawczo – behawioralnej, Szkolenie specjalistyczne "Diagnoza i prognoza terapii w oparciu o koncepcje pracy z ciałem", Kurs "Bibliodrama", Warsztaty nt. przemocy i zaniedbania w rodzinie oraz straty dziecka w okresie okołoporodowym, specjalistyczne warsztaty psychoterapeutyczne pt. "Sens życia i wartości duchowe w psychoterapii", szkolenia w tematyce seksualności i wiele innych.

Regularnie uczestniczę w superwizjach indywidualnych i grupowych w celu podnoszenia standardów prowadzonej psychoterapii.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych, młodzieży oraz psychoterapią małżeństw.

Prowadzę także warsztaty, wykłady, szkolenia, konferencje i katechezy na rekolekcjach.

Prywatnie: mężatka, matka czwórki dzieci - dwóch synów i dwóch córek bliźniaczek.
Wspólnie z mężem, wraz z innymi małżonkami oraz o.Ksawerym Knotzem założyliśmy Stowarzyszenie Komunia Małżeństw (www.komuniamalzenstw.pl), w ramach którego organizujemy rekolekcje, dni skupienia i warsztaty dla małżeństw.

Dane kontaktowe:
Strona WWW: www.katarzynanowicka.com.pl
tel. 601 053 818