gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Punkt Konsultacyjny Rumia

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start O nas Charakterystyki zawodowe Marta Gabriel - CPP

Marta Gabriel - CPP

mgr psychologii, absolwentka KUL w 2001r., w 2002r. Ukończyła szkolenie „Psychoterapia krótkoterminowa-podejście integracyjne” w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Krakowie, trener rodzin od 2004r., terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach od czerwca 2015r., ukończyła 70 godz, szkolenia z systemowej terapii rodzin w 2015r. uprawniającego do przeprowadzania konsultacji rodzinnych.

Jest członkiem SPCh o. Gdański, współpracuje z Centrum Pomocy Psychologicznej w Gdyni. Od 2013r,. członek sopockiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Ukończyła kurs prewencji zorganizowanym przez Uniwersytet Gregorianum w Rzymie (2013-2014r.) z zakresu pomocy dzieciom i rodzinom z doświadczeniem nadużycia seksualnego oraz z zakresu profilaktyki w tym zakresie. Posiada 15 – letnie doświadczenie w pracy psychologicznej: diagnostycznej i terapeutycznej.

W projekcie: konsultant i trener rodzin.