gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start O nas Charakterystyki zawodowe Anna Bialik - CPP, ORO

Anna Bialik - CPP, ORO

Absolwentka wydziału filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel, mediator rodzinny, doradca psychologiczny i terapeuta, kierownik Ośrodka Rozwoju Osobistego w Gdańsku oraz Zastępca Prezesa gdańskiego oddziału Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, właściciel firmy Mediacje Plus, koordynator międzynarodowego projektu Tydzień Małżeństwa.

Specjalizuje się w terapii indywidualnej oraz par i małżeństw w ujęciu integratywnym, mediacjach rodzinnych, doradztwie psychologicznym w zakresie pomocy małżeństwom i parom w kryzysie. Prowadzi także warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykłady dla rodziców oraz konferencje.

Tel. 660796325

Ukończone szkolenia:

  1. Moduł Systemowa Terapia Rodzin Pracownia M&M Sopot,
  2. Terapia par i małżeństw w ujęciu systemowym. Terapeuta w dialogu z parą, para w dialogu z terapeutą. M&M Sopot
  3. Szkolenie z zakresu mediacji rodzinnych zorganizowane przez Pracownię Pomocy Psychologicznej dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin w Sopocie zgodnie ze standardami szkolenia Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych oraz Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości,
  4. Studium Poradnictwa przy SPCh w Warszawie,
  5. Czteroletnie Studium Psychoterapii Integratywnej SPCh w Warszawie (w trakcie),
  6. Core Trening ISTDP przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie ( w trakcie)
  7. liczne kursy i szkolenia z zakresu umiejętności psychoterapeutycznych (ISTDP- Intensywna Krótkoterminowa Terapia Psychodynamiczan),
  8. udział w grupach treningowych, superwizjach grupowych, Grupie Balinta,
  9. Systematyczna superwizja przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.