gototopgototop
banerplaza

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Tydzień Małżeństwa

Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie.

Jan Paweł II

Start O nas Charakterystyki zawodowe Joanna Grzenia - ORO, CPP

Joanna Grzenia - ORO, CPP

Jest psychologiem, pracuje na Oddziałach Pediatrycznych i Reumatologii Dorosłych w Wojewódzkim Zespole Reumatycznym w Sopocie. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, ścieżki z zakresu Psychologii Zdrowia i Psychoterapii. Warsztat pracy doskonali pod stałą superwizją i w Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Prowadzi terapię krótkoterminową i poradnictwo dla rodziców w nurcie psychoterapii integralnej.

Specjalizuje się w zakresie psychosomatyki, szczególnie wpływu stresu na powstawanie dolegliwości takich jak: bóle kręgosłupa, stawów, zaburzenia układu oddechowego.

Dla dzieci i młodzieży realizuje liczne treningi umiejętności społecznych, radzenia sobie z emocjami, rozwiązywania sytuacji trudnych. Przeprowadziła badania własne na temat radzenia sobie z chorobą, sytuacją hospitalizacji. Trener psychologii zdrowia, prowadzi szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek.

tel. 504 788 854