Monika Sokołowska

Psychoterapeuta w w trakcie szkolenia (III rok)

Przyjmuję w gabinecie prywatnym w Rumi przy ul. Dąbrowskiego 141 Pracuję pod opieką superwizora.

MonikaSokolowskaPsychoterapiaOdSerca psychoterapiaodserca@gmail.com

723 116 612

Jestem psychoterapeutą w trakcie 4letniego Studium Psychoterapii Integracyjnej organizowanego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Zapraszam osoby dorosłe, które doświadczają trudności w relacjach, obniżonego nastroju, nadmiernego lęku, poczucia winy, długotrwałego stresu, osamotnienia. Jeśli doświadczasz dyskomfortu w codziennym funkcjonowaniu, przechodzisz kryzys lub nie potrafisz znaleźć przyczyn swojego złego samopoczucia, zapraszam Cię do tego, aby wspólnie poszukać rozwiązań. W terapii najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej relacji opartej na zaufaniu i empatii. Do pracy podchodzę z otwartym sercem i wrażliwością na drugiego człowieka. Gabinet staje się bezpieczną przestrzenią, w której spotykają się dwa światy. Ten dar spotkania jest szansą na rozwinięcie osobistego potencjału w atmosferze akceptacji i zrozumienia. W pracy integruję różne podejścia terapeutyczne z uwzględnieniem aspektu duchowości. Bliski jest mi temat dysfunkcji w rodzinie, dlatego pogłębiam wiedzę z zakresu syndromu DDA i DDA, czytając literaturę i biorąc udział w dodatkowych szkoleniach w tym temacie.

„Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1, 23

Prywatnie jestem zwolenniczką ruchu i doceniam jego pozytywny wpływ na ciało i ducha. Moją pasją jest taniec i jazda konna. Artystyczne zamiłowania pomagają mi dostrzegać w drugim człowieku jego wrażliwość i potencjał. Gabinet terapeutyczny to miejsce, w którym możemy przyjąć to co trudne, tak jest jest, bez oceny, bez osądu.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana w Starogardzie Gdańskim na oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz w Centrum Zdrowia Psychicznego.

„Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku” ~Konfucjusz

Zapraszam na konsultacje.